RICHO POLSKA

Jesteśmy członkiem Bydgoskiego Klastra Przemysłowego.

Bydgoski Klaster Przemysłowy

RICHO Polska  to firma, która powstała w potrzeby wyjścia do klientów z elastyczną, rzetelną i kompleksową oferta sprzedaży i serwisowania obrabiarek CNC, tj. sterowanych numerycznie to obróbki skrawaniem. Wąska specjalizacja od samego początku do chwili obecnej pozwala nam zyskać pewność, że wiemy co sprzedajemy, znamy konstrukcję maszyn z naszej oferty i potrafimy zapewnić szybki i skuteczny serwis u klientów. To powoduje, że nie zostawiamy naszych klientów samych z obrabiarką i może zachować ciągłość oraz gotowość produkcji swych wyrobów.

Nasza kadra to grupa doświadczonych inżynierów, którzy w swej wieloletniej praktyce zajmują się wdrażaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych, integracją obrabiarek CNC z manipulatorami oraz rozwiązywaniem złożonych problemów związanych z ich obsługą i serwisem.

Sprzedaż obrabiarek CNC-naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów

Oferta firmy RICHO Polska to szeroki asortyment obrabiarek CNC produkcji tajwańskiej. Katalog produktów obejmuje: pionowe centra obróbcze CNC, wytaczarki CNC, tokarki CNC, tokarki karuzelowe, automaty tokarskie, magazyno-podajniki pręta i manipulatory, a także szlifierki do wałków i płaszczyzn, narzędzia i oprzyrządowanie do maszyn oraz piły taśmowe.
RICHO Polska specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem.
Oferujemy Państwu sprzedaż, serwis i szkolenia w zakresie obsługi obrabiarek CNC do metalu.
Nasze maszyny posiadają wiele opatentowanych ulepszeń, dzięki którym obrabiarki te cechują się największą dokładnością, sztywnością i przede wszystkim trwałością spośród podobnych obrabiarek na rynku.
Posiadając wieloletnie doświadczenie, świadczymy usługi w zakresie sprzedaży, uruchomienia, serwisowania maszyn CNC, a także wdrożeń detalu oraz programowania CAD/CAM.
Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Dlatego też jesteśmy przekonani, że Państwa współpraca z nami zaowocuje obopólnym zadowoleniem.

Usługi obróbki skrawaniem-toczenie, wytaczanie i frezowanie CNC.

W oparciu o dokumentację klienta wykonujemy elementy gotowe podczas obróbki toczenia, frezowania lub wytaczania. Do programowania obróbki bardzo skomplikowanych detali wykorzystujemy systemy CAD/CAM.
Współpracujemy z klientami z branży energetycznej, maszynowej, motoryzacyjnej, spożywczej, offshore, ale także artystycznej, medycznej i naukowej.
Obecnie jesteśmy w trakcie wdrażania systemu ISO 9001:2015.

Zapraszamy do kontaktu-zadzwoń lub napisz do nas: