RICHO POLSKA

Jesteśmy członkiem Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, skupiającego firmy z branży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych, działający od 2006 roku.

System zarządzania jakością ISO 9001.
Wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001, aby zapewnić jakość dostarczanych przez nas obrabiarkom oraz elementów przez nas wytwarzanych dla najwyższego dobra naszych klientów.

RICHO Polska  to firma, która powstała w potrzeby wyjścia do klientów z elastyczną, rzetelną i kompleksową oferta sprzedaży i serwisowania obrabiarek CNC, tj. sterowanych numerycznie to obróbki skrawaniem. Wąska specjalizacja od samego początku do chwili obecnej pozwala nam zyskać pewność, że wiemy co sprzedajemy, znamy konstrukcję maszyn z naszej oferty i potrafimy zapewnić szybki i skuteczny serwis u klientów. To powoduje, że nie zostawiamy naszych klientów samych z obrabiarką i może zachować ciągłość oraz gotowość produkcji swych wyrobów.

Nasza kadra to grupa doświadczonych inżynierów, którzy w swej wieloletniej praktyce zajmują się wdrażaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych, integracją obrabiarek CNC z manipulatorami oraz rozwiązywaniem złożonych problemów związanych z ich obsługą i serwisem.

Sprzedaż obrabiarek CNC-naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów

Oferta firmy RICHO Polska to szeroki asortyment obrabiarek CNC produkcji tajwańskiej. Katalog produktów obejmuje: pionowe centra obróbcze CNC, wytaczarki CNC, tokarki CNC, tokarki karuzelowe, automaty tokarskie, magazyno-podajniki pręta i manipulatory, a także szlifierki do wałków i płaszczyzn, narzędzia i oprzyrządowanie do maszyn oraz piły taśmowe.
RICHO Polska specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem.
Oferujemy Państwu sprzedaż, serwis i szkolenia w zakresie obsługi obrabiarek CNC do metalu.
Nasze maszyny posiadają wiele opatentowanych ulepszeń, dzięki którym obrabiarki te cechują się największą dokładnością, sztywnością i przede wszystkim trwałością spośród podobnych obrabiarek na rynku.
Posiadając wieloletnie doświadczenie, świadczymy usługi w zakresie sprzedaży, uruchomienia, serwisowania maszyn CNC, a także wdrożeń detalu oraz programowania CAD/CAM.
Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Dlatego też jesteśmy przekonani, że Państwa współpraca z nami zaowocuje obopólnym zadowoleniem.

Usługi obróbki skrawaniem-toczenie, wytaczanie i frezowanie CNC.

W oparciu o dokumentację klienta wykonujemy elementy gotowe podczas obróbki toczenia, frezowania lub wytaczania. Do programowania obróbki bardzo skomplikowanych detali wykorzystujemy systemy CAD/CAM.
Współpracujemy z klientami z branży energetycznej, maszynowej, motoryzacyjnej, spożywczej, offshore, ale także artystycznej, medycznej i naukowej.

Zapraszamy do kontaktu-zadzwoń lub napisz do nas.