RICHO POLSKA

RICHO Polska specjalizuje się w sprzedaży, serwisie i modernizacji maszyn przeznaczonych do obróbki metalu, narzędzi do obróbki skrawaniem, a także prowadzi specjalistyczne szkolenia dla operatorów. Nasza kadra to grupa doświadczonych inżynierów, którzy w swej wieloletniej praktyce zajmują się wdrażaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych, integracją obrabiarek CNC z manipulatorami oraz rozwiązywaniem złożonych problemów związanych z ich obsługą i serwisem.

Najlepsze obrabiarki CNC

Oferta firmy RICHO Polska to szeroki asortyment obrabiarek CNC produkcji tajwańskiej. Katalog produktów obejmuje: pionowe centra obróbcze CNC, tokarki CNC, tokarki karuzelowe, automaty tokarskie, magazyno-podajniki pręta i manipulatory, a także szlifierki do wałków i płaszczyzn, narzędzia i oprzyrządowanie do maszyn oraz piły taśmowe.
RICHO Polska specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem.
Oferujemy Państwu sprzedaż, serwis i szkolenia w zakresie obsługi obrabiarek CNC do metalu.
Nasze maszyny posiadają wiele opatentowanych ulepszeń, dzięki którym obrabiarki te cechują się największą dokładnością, sztywnością i przede wszystkim trwałością spośród podobnych obrabiarek na rynku.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów

Posiadając wieloletnie doświadczenie, świadczymy usługi w zakresie sprzedaży, uruchomienia, serwisowania maszyn CNC, a także wdrożeń detalu oraz programowania CAD/CAM.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pionowe centra obróbcze CNC, tokarki CNC, magazyno-podajniki pręta, tokarki karuzelowe, automaty tokarskie, szlifierki do wałków i płaszczyzn, a także taśmy bimetaliczne (piły taśmowe) do przecinarek taśmowych.
Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Dlatego też jesteśmy przekonani, że Państwa współpraca z nami zaowocuje obopólnym zadowoleniem.