Złoty Medal pionowe centrum obróbcze ER-VMC 1363LB, tokarki CNC, centra obróbcze, szlifierki do wałków i otworów, manipulatory, magazyno-podajniki pręta do tokarek CNC

W dniach 7-10 czerwca 2016r zaprezentowaliśmy się na targach ITM (Innowacje Technologie Maszyny) na terenie MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie).

Pomimo trudności technicznych jakie spotkały nas na miejscu (podpiwniczone stoisko, które mocno ogrniczało ustawienie kilkutonowych maszyn) zdołaliśmy zaaranżować stoisko tak, by pokazać Państwu możliwości produkcyjne naszych obrabiarek.
Zainstalowaliśmy nagrodzone Złotym Medalem pionowe  centrum obróbcze ER-VMC 1363LB (waga 9,5t) i tokarkę CNC RT-280P (waga 3,6t).

Podczas Targów odebraliśmy Złoty Medal przyznany za innowacyjne rozwiązania dla centrum obróbczego ER-VMC 1363LB. 
Jako jedyni w Polsce możemy się pochwalić konstrukcją krzyżową stołu, która zapewnia pełne podparcie nawet w skrajnych pozycjach przejazdu osi X. Obrabiarka ta posiada też opatentowane, unikatowe i bardzo praktyczne rozwiązania techniczne: wewnętrzne ożebrowanie kolumny wrzeciennika i chłodzenie śrub kulowych. To dlatego centrum z serii ER-VMC świetnie sprawdza się przy obróbce form, tłoczników czy w narzędziowniach i na liniach produkcyjnych. Może także być wyposażone w stół obrotowy i obrotowo uchylny umożliwiający pełną obróbkę 4-ro i 5-cio osiową.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie stoiska RICHO Polska na targach oraz za wymianę doświadczeń w trakcie przeprowadzonych rozmów.

Otwarcie Targów ITM 2016_ Gala Nagród Złoty Medal

Otwarcie Targow ITM 2016_ Gala Nagrod Zloty Medal

Złoty Medal pionowe centrum obróbcze ER-VMC 1363LB, tokarki CNC, centra obróbcze, szlifierki do wałków i otworów, manipulatory, magazyno-podajniki pręta do tokarek CNC

Wręczenie nagród Laureatom konkursu Złoty Medal za innowacyjne produkty

Wyróżnienie Złotym Medalem centrum obróbczego ER-VMC 1363LB

Wyróżnienie Złotym Medalem centrum obróbczego ER-VMC 1363LB

RICHO Polska obrabiarki CNC do metalu stoisko ITM 2016 Poznan

Rozmowy w trakcie targow ITM, stroisko RICHO Polska obrabiarki CNC do metalu

Stoisko RICHO Polska obrabiarki CNC do metalu na targach ITM 2016 w Poznaniu, centrum obróbcze ER-VMC 1363LB i tokarka CNC RT-280P

Stoisko RICHO Polska obrabiarki CNC do metalu na targach ITM 2016 w Poznaniu

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.