Tokarki AERO

Tokarki CNC z serii  BT  cechują się wysoką precyzją dzięki nowoczesnej konstrukcji, wysokojakościowym podzespołom oraz wykwalifikowanym pracownikom fabryki odpowiedzialnym za produkcję i kontrolę jakości obrabiarki.

Dane techniczne tokarki z łożem skośnym

Dane techniczne
Tokarki bez napędzanych narzędzi       
ModelJedn.RT-280P/PLBT-300BT-300LBT-300XLBT-380LBT-380XL
Przelot nad łożemmm570600600600600600
Maks. średnica toczeniamm350410410410410410
Maks. długość toczeniamm500/75050075010007501000
Rozmiar uchwytucal8"8"/10"8"/10"8"/10"10"/12"8"/10"
Prdkość obrotowa wrzecionaobr/min450040004000400035003500
Moc silnika wrzecionakW1515151518.518.5
Maks. średnica prętamm526565657676
Liczba narzędzi10(12)1212121212
Wymiar trzonkamm20x202525252525
Masa nettokg450048005300580055006000
Tokarki z napędzanymi narzędziami       
ModelJedn.MT-300LMT-300XLMT-380LMT-380XLMTY-300LMTY-380XL
Przelot nad łożemmm600600600600600600
Maks. średnica toczeniamm310310310310310310
Maks. długość toczeniamm750100075010007501000
Rozmiar uchwytucal10"/12"8"/10"10"/12"10"/12"8"/10"10"/12"
Prdkość obrotowa wrzecionaobr/min400040003500350040003500
Moc silnika wrzecionakW151518.518.51518.5
Maks. średnica prętamm656576766576
Liczba narzędzi121212121212
Wymiar trzonkamm252525252525
Masa nettokg550061005700640061006800

Zdjęcia

Pobierz