Targi EUROTOOL 2017 (zaproszenie)

Zapraszamy na 22. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL w dniach 28 – 30 listopada 2017 roku w Krakowie.

Będziemy na Państwa czekać w hali WISŁA na stoisku 8.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące zarówno obrabiarek z naszej oferty, oprzyrządowania, jak i dotyczących kooperacji w zakresie toczenia i frezowania CNC.

Podczas targów EUROTOOL zaprezentujemy szlifierkę do wałków CNC, typ OGC-1020.
Cechy:

  • Obie osie wykorzystują napęd serwo i precyzyjne mechanizmy śrubowo-toczne.
  • Seria OGC: Wydajne sterowanie CNC z dopracowanym interfejsem graficznym pozwalają na łatwe programowanie dialogowe. Operator nie musi znać skomplikowanych kodów systemu sterowania, lecz w oparciu o wizualizację procesu, krok po kroku uzupełnia parametry standardowych cykli szlifierskich, takich jak: szlifowanie zewnętrzne, szlifowanie otworu, szlifowanie czoła oraz profilowanie i obciąganie ściernicy. Standardowy sposób programowania oparty na kodach M i G również jest dostępny. Standardowo obrabiarki wyposażone są w sterownik Mitsubishi M70. Na życzenie klienta zastosowany może być system firmy Siemens lub Fanuc.
  • Seria T: Sterowanie NC oparte o sterownik PLC firmy Mitsubishi połączony z intuicyjnym i wygodnym interfejsem graficznym. Użytkownik wybiera jeden ze zdefiniowanych cykli obróbki i w oparciu o graficzne podpowiedzi wprowadza jego parametry.
  • Masywny i solidny korpus szlifierki został zaprojektowany z myślą o zachowaniu jak najwyższej sztywności oraz zdolności tłumienia drgań.
  • Zarówno prowadnice, jak i wrzeciono, wykorzystują automatyczny układ smarowania hydrostatycznego, który zapewnia maksymalnie płynny i precyzyjny ruch. Przekłada się to bezpośrednio na jakość i dokładność szlifowania. Ponadto, wyeliminowanie tarcia w tych kluczowych podzespołach obrabiarki, znacznie wydłuża okres jej bezawaryjnej eksploatacji.
  • Wrzeciono ściernicy wykonano ze stali SNCM-220, poddając je normalizowaniu, hartowaniu, nawęglaniu i wymrażaniu. Po obróbce cieplnej wrzeciono jest precyzyjnie szlifowane. Twardość gotowej części przekracza 62HRC.
  • Wrzeciono przedmiotu obrabianego posiada napęd serwo. Pozwala to na płynną regulację prędkości obrotowej.

Opcjonalnie szlifierka może być wyposażona w automatyczny układ pomiarowy przedmiotu obrabianego, co podnosi jakość obróbki oraz wydajność pracy a także system antykolizyjny zwiększający bezpieczeństwo pracy.

Obie osie wykorzystują napęd serwo i precyzyjne mechanizmy śrubowo-toczne.

Dokonując rejestracji zaproszenia na stronie www.eurotool.krakow.pl do 24.11.2017r otrzymujecie Państwo bezpłatny wstęp na targi. Można też wydrukować zaproszenie i wymienienić je podczas targów w PUNKCIE REJESTRACJI GOŚCI na bezpłatny bilet wstępu.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.