Lasery cnc – sprawdź, co potrafią!

Lasery CNC to maszyny o bardzo szerokim zastosowaniu. Precyzyjne cięcia, obróbka drobnych elementów to działania niezbędne w przemyśle motoryzacyjnym, okrętowym czy lotniczym. Lasery wykorzystuje się także do wytwarzania niewielkich komponentów w branży medycznej i wnętrzarskiej.

Przedsiębiorstwo decydujące się na zakup lasera CNC zyskuje także możliwość świadczenia dodatkowych usług dla firm, które zajmują się obróbką metalu tylko okazyjnie, wobec czego nie potrzebują inwestować w takiego rodzaju sprzęt lub po prostu nie mogą sobie pozwolić na taki wydatek.

Dlaczego lasery CNC odniosły taki sukces?

Można wyróżnić kilka czynników, które przeważyły o ogromnym powodzeniu laserów CNC na rynku. Przede wszystkim chodzi o precyzję. Cięcia wykonywane przez maszynę są identyczne, perfekcyjnie wykończone i niewymagające kolejnych obróbek. Prawdopodobieństwo zajścia błędu ludzkiego zostaje niemal całkowicie zredukowane, w przeciwieństwie do maksymalizowanej ekonomii. Laser pracuje tak, by nie niszczyć cennego materiału i nie generować strat.

Bardzo ważną kwestią jest to, że lasery CNC, w odróżnieniu od innych maszyn sterowanych numerycznie, nie wykorzystuje metody termicznej w obróbce materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że nie tracą one na jakości.

Kolejną zaletą laserów CNC jest ich uniwersalność. Na pewno poradzą sobie z materiałami o zróżnicowanej grubości i twardości. Działają błyskawicznie, a przy tym efektywnie. Obrabiany przez nie komponent jest gotowy do użytku bezpośrednio po zakończonej pracy. Dlatego każdy przedsiębiorca, który zdążył się wyposażyć w laser CNC potwierdzi, że była to naprawdę udana inwestycja. 

Laser Morn z naszej oferty

W naszej ofercie znajduje się dostępny w trzech modelach laser Morn, który jest nieustannie naszym bestsellerem od 2020 r. Jego moc waha się od 1000 do 30000 W, w zależności od wybranego wariantu.

Opinie naszych kontrahentów są jednoznaczne – obróbka metalu nigdy nie była tak prosta. Laser Morn osiąga precyzję cięcia na poziomie 0,1 mm, przy maksymalnie krótkim czasie. Wiązka lasera przez cały czas działa z jednakową dokładnością. Do tego nie jest wymagana żadna obróbka wykańczająca. Nie ma mowy o niepotrzebnych stratach materiału czy konieczności wspomagania się dodatkowymi narzędziami.

Laser Morn to gwarancja doskonałych parametrów, komponentów najwyższej jakości, zaawansowana technologia i uniwersalność. Oprócz niezwkle wysokiej precyzji cięcia, jest w stanie pracować zarówno z blachami żelaznymi, jak i tymi ze stali nierdzewnej, miękkiej, węglowej, stopowej i sprężynowej. Z powodzeniem poradzi sobie także z innymi materiałami takimi jak płyty złote, srebrne, tytanowe i wiele innych.

Każdy nasz kupujący ma pewność, że otrzyma merytoryczne szkolenie z obsługi urządzenia, pomoc w doborze podzespołów eksploatacyjnych i opiekę serwisu. Oferujemy swoje doradztwo i konsultacje na każdym etapie współpracy. Wiemy, jak ważne jest to zwłaszcza na początku, tuż przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie. Maszyny sterowane numerycznie, w tym lasery CNC, to duża inwestycja, dlatego na każdym etapie gwarantujemy nasze wsparcie. 

Chętnie zaprezentujemy możliwości naszego bestsellerowego laseru Morn. Rozwiejemy tym wszelkie wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania. 

Zapraszamy do kontaktu!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.