Praca – Tokarz CNC – dołącz do nas!

Do zakładu produkcyjnego w Gdańsku przy ulicy Siennickiej 26F poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

OPERATOR CNC – TOKARZ

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

⇾ obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC (frezarki, tokarki, wytaczarka)

pisanie programów obróbczych bezpośrednio na obrabiarce, znajomość sterowania  Sinumerik i technologii toczenia

⇾ obsługa urządzeń pomiarowych, dokonywanie pomiarów

⇾ dbałość o ciągłość produkcji oraz porządek na stanowisku pracy

⇾ realizacja zleceń produkcyjnych

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku operator obrabiarek

⇾ znajomość rysunku technicznego

⇾ umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

⇾ samodzielność i umiejętność organizacji pracy

⇾ umiejętność pracy w zespole

⇾ zdolności manualne (ustawianie, mocowanie, wykończenie).

Oferujemy:

pracę w pełnym wymiarze godzin, etat, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie

⇾ wynagrodzenie wg indywidualnych kwalifikacji

⇾ ciekawą pracę (produkcja jednostkowa i małoseryjna) w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

⇾ partnerskie podejście w relacji pracodawca-pracownik

⇾ ubezpiecznie grupowe

⇾ Multisport

Zatem jeśli „żadnej pracy się nie boisz” i wciąż chcesz się rozwijać w zawodzie-zapraszamy na rozmowę, oferujemy zarówno pracę stałą jak i możliwość pracy dodatkowej.

Aplikację można wysyłać na adres: biuro@richo.pl z dopiskiem „Zgadzam się na przetwarzanie przez RICHO Polska Piotr Pawlicki z siedzibą w Gdańsku przy ul. Siennickiej 26F danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.