Praca – Inżynier (Technik) serwisu

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

 Technik – Inżynier serwisu obrabiarek CNC

Miejsce pracy: Gdańsk + wyjazdy w teren

Obowiązki:

  • instalacja obrabiarek CNC u klientów na terenie Polski,
  • analiza przyczyn awarii maszyn,
  • przeprowadzanie napraw, przeglądów i remontów maszyn CNC,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – automatyka, elektrotechnika, elektronika, mechanika lub pokrewne,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (na terenie Polski),
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • sumienność i rzetelność,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziane),
  • doświadczenie w naprawach obrabiarek CNC lub utrzymaniu ruchu (mile widziane).

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  • dostęp do nowych technologii i szkoleń,
  • współpracę z kreatywnymi ludźmi o bogatych doświadczeniach,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • dobrą atmosferę pracy i zespół doświadczonych serwisantów.