Praca-ślusarz / magazynier

Do zakładu produkcyjnego w Gdańsku przy ulicy Siennickiej 26F poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

ŚLUSARZ / MAGAZYNIER

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej (obróbka skrawaniem mile widziana)
  • Praktyczna umiejętność obsługi elektronarzędzi, narzędzi ręcznych oraz wybranych przyrządów pomiarowych
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat.B

Warunki pracy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Pracę z doświadczonym zespołem w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Obowiązki:

  • Obróbka ślusarska elementów po toczeniu i frezowaniu
  • Zabezpieczanie elementów po produkcji
  • Pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki

Kontakt: tel 781-677-446 lub e-mail: biuro@richo.pl

Aplikacje wraz z CV prosimy o przesyłanie na adres:  biuro@richo.pl  z dopiskiem:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Richo Polska z siedzibą w Gdańsku przy ul. Siennickiej 26F danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.