Praca – spawacz MIG/MAG

Do zakładu produkcyjnego w Gdańsku przy ulicy Siennickiej 26F poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

SPAWACZ MIG/MAG

Opis stanowiska:
* spawanie elementów ze stali zgodnie z rysunkiem technicznym
* kontrola jakości wykonanych prac
* ścisła współpraca z pozostałym zespołem produkcyjnym
Wymagania:
* doświadczenie na stanowisku spawacza metodą MIG/MAG
* znajomość rysunku technicznego
* pracowitość, sumienność, odpowiedzialność, dokładność
* samodzielność i umiejętność organizacji pracy
* zdolności manualne
Oferujemy:
* pracę w pełnym wymiarze godzin, etat
* wynagrodzenie wg indywidualnych kwalifikacji
* Multisport
* ubezpiecznie grupowe
* stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie
* ciekawą pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
* partnerskie podejście w relacji pracodawca-pracownik
Aplikacje wraz z CV prosimy o przesyłanie na adres: biuro@richo.pl z dopiskiem:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Richo Polska z siedzibą w Gdańsku przy ul. Siennickiej 26F danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.