Serwis maszyn cnc – jesteśmy do Twojej dyspozycji

W trosce o dobro zarówno obecnych, jak i przyszłych klientów, zaprojektowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby była jak najbardziej kompleksowa. Nasza praca nie kończy się tylko na rzetelnym doradztwie i sprzedaży obrabiarek CNC. Zawsze pozostajemy w gotowości do kontaktu i pomocy naszym klientom nawet w przypadku najdrobniejszych usterek!

Posiadamy własny serwis obrabiarek CNC

RICHO Polska posiada swój własny serwis maszyn do obróbki metalu, które znajdują się w ofercie. Nikogo nigdy nie pozostawiamy samemu sobie i kiedy tylko otrzymamy zgłoszenie o usterce/awarii, podejmujemy szybkie kroki. Nasz zespół to inżynierowie i technicy z wieloletnim stażem i specjalistyczną wiedzą z zakresu wszelkich sterowanych numerycznie urządzeń. Kiedy tylko zgłosisz do nas swój problem, bardzo szybko zlokalizują problem i pomogą w jego eliminacji. Czasami sama rozmowa pozwala na skuteczne pozbycie się niektórych awarii.

Gdzie zgłosić usterkę?

Prosimy, aby każde zgłoszenie było wysyłane mailowo na nasz główny adres firmowy: richo@richo.pl bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www w zakładce kontakt. Dokładny opis problemu i wszelkie towarzyszące jej okoliczności, będą bardzo pomocne przy dokonywaniu diagnozy. Nasz zespół niezwłocznie zapozna się z sytuacją i skontaktujemy się telefonicznie pod wskazanym numerem. Jeżeli rozmowa nie będzie wystarczająca, aby wyeliminować awarię, konieczna będzie wizyta naszego serwisanta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Co znajdziesz w naszym asortymencie?


Dysponujemy szerokim asortymentem maszyn do obróbki metalu (obrabiarek CNC) od renomowanego tajwańskiego producenta. W naszym katalogu znajdują się:

 • Pionowe centra obróbcze CNC
 • Wytaczarki CNC
 • Tokarki CNC
 • Tokarki karuzelowe
 • Automaty tokarskie
 • Szlifierki do wałków i płaszczyzn
 • Manipulatory
 • Magazyno-podajniki pręta
 • Niezbędne oprzyrządowanie do maszyn
 • Piły taśmowe.

Modele z naszej oferty charakteryzują się wieloma opantentowanym ulepszeniami, dzięki czemu gwarantujemy największą dokładność, sztywność i trwałość, w porównaniu z konkurencyjnymi obrabiarkami CNC.

Oprócz wymienionych wyżej urządzeń oraz możliwości skorzystania z naszego serwisu, kompleksowo szkolimy naszych klientów z zakresu uruchamiania i obsługi obrabiarek CNC do metalu, a także wdrożeń detalu i programowania CAD/CAM.

Usługi obróbki skrawaniem RICHO Polska

Oferowane przez nas usługi, to szeroko rozumiane:

 • toczenie CNC
 • frezowanie CNC
 • wytaczanie CNC

realizujemy zawsze na najwyższym poziomie. Nasi klienci i partnerzy biznesowi to głównie branża energetyczna, offshore, motoryzacyjna, spożywcza, ale też wiele innych.

Możemy pochwalić się nowoczesnym parkiem maszynowym, który sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu, co staramy się udowadniać na każdym kroku naszej współpracy. Jesteśmy pewni, że wspólne działanie z Państwem to gwarancja obopólnych korzyści.

Zapraszamy do kontaktu!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.